تبلیغات
مشاهیر و نام آوران ایران زمین - چند جمله ای از مدیر وبلاگ:

به نام ایزد پاك

 

دغدغه‌ای كه سالها مرا می‌آزارد ‌ظلمی بود كه به فرهنگ و تاریخ ایران و ایرانی شده است و تمدن سه هزار ساله خود را به فراموشی سپرده‌ایم و فرزندانی از خاك ایران پرورش دادیم كه بوی خاك ایران را حس نمی‌كنند.

چه كسی مقصر است؟! من یا شما؟ یا كسانی كه خود را پشت فرهنگ و تمدن ایران پنهان كرده‌اند و مسئول ترویج فرهنگ  در ایرانند؟ نمی‌دانم، ولی همانقدر می‌دانم كه فرزندان ما تشنه‌ی فرهنگ و تمدن گمشده‌ی كشور خود هستند. ما آمدیم با نام مقدس كهن دیار، دیار یاران، یارانی كه شهیدان این مرز و بومند ؛ آرش، كورش و تمام كسانی كه در طول تمدن چند هزار ساله ایران برای این دیار از جان خود گذشتند. به یاد آوریم آریو برزن و سرداران سرافراز ایرانی را در جنگ‌ها و تجاوزات مختلف به ایران. این كشور حوادث بسیار از تحولات و مبارزات و ایثارها را در تاریخ خود ثبت كرده است. آیا تابه حال به ایرانی بودن خود فكر كرده‌ایم؟ آیا تا به حال دانسته‌ایم اجدادمان چه كسانی بودند و چه كردند؟

نمی‌دانم توانسته‌ام هدف خود را از آمدن دباره‌ خود و دوستانم به صحنه فرهنگ و تاریخ این دیار را گفته باشم یا خیر!

آمده‌ایم دوباره تا با كوله باری از تجربه سفره‌ای بگسترانیم از هنر و فرهنگ و تمدن به پهنای گستره‌ی كهن دیار فرزندان كورش، داریوش و آرش.

درود، درود بر ایران و درود بر شما ایرانیان. آمده‌ایم تا دوباره از سر گیریم تاریخ كهن دیار را؛ و هویت كهن دیار را بر ایرانیان بشناسانیم.

 

ای فرزندان ایران زمین بیاید تا دوباره فرهنگ ایران را احیاء كنیم و به گوش جهانیان برسانیم؛ پس با ما همراه شوید تا با كمك هم حامی تاریخ وطنمان باشیم.

                                                            

  امسال برابر است با :
برابر با سال 7032 آریائی
برابر با سال 3748 زرتشتی
برابر با سال 2569 شاهنشاهی
برابر با سال 1389 خورشیدی
برابر با سال 14089 اهورایی
برابر با سال 6760 آشوری  تاریخ : سه شنبه 4 خرداد 1389 | 10:50 ب.ظ | نویسنده : شهرام جمشیدی | یادگاری

  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ | بلاگ اسکای